...starających się o ciążę, planujących ciążę i przechodzących właśnie leczenie niepłodności. Książka w przystępny sposób podaje ważne informacje na temat płodności kobiet i mężczyzn, opisuje sposoby leczenia (w tym in vitro) oraz omawia zagadnienia związane z I trymestrem ciąży.

strona główna / partnerzy

Stowarzyszenie na Rzecz Leczenia Niepłodności i Wspierania Adopcji Nasz Bocian jest najważniejszą w Polsce organizacją par borykających się z problemem niezamierzonej bezdzietności. Forum dyskusyjne Nasz Bocian (www.nasz-bocian.pl) jest swego rodzaju fenomenem, który poza modułami wymiany opinii między pacjentami klinik leczenia niepłodności, pozawala również na zadanie pytania specjalistom zajmującym się zawodowo m.in. niepłodnością i jej leczeniem.

www.nasz-bocian.pl

 

   

Kikimora jest artystycznym magazynem – periodykiem albumowym dla rodziców, skupiającym się na prezentowaniu nowoczesnego spojrzenia na rodzicielstwo, literaturę dziecięcą, psychologię i pedagogikę.

www.kikimora.com

   

Dobra Mama to przewodnik dla przyszłych i obecnych rodziców. Zawiera porady na temat zdrowia kobiet i mężczyzn, zachodzenia w ciążę, ciąży, porodu i rodzicielstwa.

www.dobra-mama.pl

 

   

OvuFriend.pl jest to serwis internetowy wspierający kobiety w zajściu w ciążę poprzez pomoc w wyznaczaniu ich dni płodnych i terminu owulacji.  Kobiety planujące ciążę znajdą w OvuFriend wiele narzędzi wspomagających ich w drodze do macierzyństwa, między innymi: codzienną informację o statusie dni płodnych, analizę cykli miesiączkowych, automatyczne wykrywanie owulacji oraz codzienne porady na temat starania o dziecko.  

www.ovufriend.pl

   

Przedciaza.pl - Największy specjalistyczny sklep internetowy dla par starających się o dziecko. W ofercie znajdą Państwo m.in. testy i mikroskopy owulacyjne, suplementy diety, testy ciążowe, lubrykanty Conceive Plus oraz wiele innych produktów przydatnych podczas starań.  

www.przedciaza.pl

   
Projekt Płodna Polska promuje i popularyzuje różnorodne metody wspierania płodności polskich par poprzez formę bezpłatnego magazynu oraz warsztatów i eventów na terenie całego kraju. Magazyn ma za zadanie poruszać tematy związane ze wzmacnianiem zdrowia intymnego, kobiecej i męskiej witalności, a także rozwijaniem kreatywności, dążeniem do samorealizacji jak również budowaniem wzajemnych relacji partnerskich. Magazyn Płodna Polska zawiera wiele ciekawych artykułów napisanych przez wysokiej klasy specjalistów w swoich branżach oraz wywiady ze znanymi i interesującymi osobami.