...starających się o ciążę, planujących ciążę i przechodzących właśnie leczenie niepłodności. Książka w przystępny sposób podaje ważne informacje na temat płodności kobiet i mężczyzn, opisuje sposoby leczenia (w tym in vitro) oraz omawia zagadnienia związane z I trymestrem ciąży.

strona główna / o autorze

Dr hab. n. med. Piotr Pierzyński jest ginekologiem-położnikiem, specjalistą endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości, posiadającym certyfikację Brytyjskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu (British Fertility Society). Szkolenie zawodowe odbył w Klinice Ginekologii AM w Białymstoku, pierwszym w Polsce ośrodku leczenia „in vitro” i wiodących ośrodkach medycyny rozrodu w Londynie (London Fertility Centre oraz Centre for Reproductive Medicine London).

Obecnie pracuje w Klinice Rozrodczości i Endokrynologii Ginekologicznej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku oraz prowadzi prywatną praktykę specjalistyczną.

Jest członkiem m.in. Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu, Brytyjskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu (British Fertility Society) i Brytyjskiego Towarzystwa Andrologicznego (British Andrologic Society). Jako ekspert stowarzyszenia Nasz Bocian, na forum dla par z problemem niepłodności odpowiada na pytania dotyczące poronień i niepłodności męskiej. Jego zainteresowania zawodowe skupiają się na leczeniu niepłodności, doskonaleniu procedury transferu zarodków oraz zarządzaniu jakością w leczeniu niepłodności.

Dr Piotr Pierzyński jest autorem szeregu artykułów naukowych w wiodących pismach światowych, jak również artykułów edukacyjnych dla pacjentów w tematyce położnictwa, ginekologii i medycyny rozrodu. Książka „Zajść w Ciążę” powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie ze strony par starających się o ciążę i tych leczonych z powodu niepłodności.

 

link do strony praktyki dr Pierzyńskiego - www.drpierzynski.pl